מחשבון שעות טיסה

מוצא שדה התעופה:
()
עיר מוצא:
מדינת מוצא:

יעד שדה התעופה:
()
עיר היעד:
מדינת היעד:

מרחק הטיסה: מייל
שעת הגעה ליעד:
משך זמן הטיסה:

חישוב שעות טיסה לפי מייל

חישבו את שעות הטיסה שלכם על ידי הזנת עיר מוצא ויעד. אופציה להכניס שעת המראה. חישוב בעזרת מחשבון שעות טיסה זה הינו שיעורך ואינו מדוייק.

משך הזמן מציג זמן אווירי ומומלץ להוסיף עוד שעה לחישוב.

החישוב מתבצע לפי חישוב מייל ומהירות טיסה משוערכת. יש לרשום את עיר המוצא ואת עיר היעד והמחשבון טיסה ימצא עבורכם את שעות הנסיעה, שם המדינה, אורך המייל בין שני היעדים ובמידה והוזן שעת ההמראה יוצג חישוב זמן ההגעה ליעד.
תארו לעצמכם עולם שבו תוכלו פשוט להזין את מרחק הטיסה שלכם, ולקבל באופן מיידי חישוב כמעת מדויק של שעות הטיסה הצפויות לכם. זה לא חישוב של מייל לקילומטר זהו חישוב אווירי לפי מהירות טיסה ומיקומי שדה התעופה בעולם. אך מכיוון שלפעמים יש עיכובים, המתנות שלא מחושבות, תנאי מזג אוויר העשויים להשתנות, חישוב זה אינו יכול להיות מדויק. כאשר תקנו כרטיס טיסה מראש, אתם תקבלו גם את זמני הטיסה (בתקווה שהזמנים יהיו מדויקים).

מחשבון שעות טיסה
חישוב זמנים בין יעדים

מחשבון זה מספק חישוב לגבי חיזוי משך הטיסה. ביצעתם חישוב הוצאות החודש? ניהלתם נכון את ההוצאות וההכנסות? אולי זמן טוב לחופשה? לבקר חבר או משפחה במדינה כלשהי בעולם? הגיע הזמן לחשב זמנים בין יעדים בעולם. אנו שואפים להכניס כמה שיותר מדינות מוצא ויעד, מחילה אם מדינת החיפוש איננה כרגע במחשבון. בין אם אתם מטיילים תכופים או מתכננים את הטיול הארוך הראשון שלכם, טכנולוגיה זו יכולה לעזור לכם ומאפשרת ניהול זמן טוב יותר לחוויות נסיעה מחושבת לתכנון היעד הבא שלכם.

error: