מחשבון אחוזים

כמה שווים  % מתוך

  תוצאה:

כמה זה  מתוך %

  תוצאה:

חישוב אחוזים

מחשבים חישוב אחוזים לפי מס׳ אחוז או להפך. כמה שווה אחוזים מתוך סכום מסוים, חישוב סכום מתוך אחוז מסוים.

מצאו עוד מחשבונים בתפריט ראש האתר. מחשבון אחוזים יכול לעזור לכם בחישובים של הלוואות, משכנתאות, השקעות וכל דבר מכדי להביע גודל יחסי של סכום או כל דבר מה. חישוב אחוזים במחשבון יעזור לכם גם בשאר המחשבונים באתר. נווט בתפריט ראש האתר לעוד מחשבונים: מחשבון דלק, חישוב שעות עבודה, חישוב בין טווח תאריכים ועוד.

חישוב אחוזים

חשב את האחוזים שלך בקלות

לדעת איך לבצע חישוב אחוזים היא מיומנות חיונית שיש, לא משנה מה ההקשר. הידיעה כיצד לחשב אחוזים במחשבון יכולה לעזור להקל על פתרון בעיות מתמטיקה וניתן להשתמש בה בחיי היומיום. מאמר זה יספק מדריך קל כיצד לחשב אחוזים באמצעות מחשבון.

הצעד הראשון הוא להזין את האחוז כשבר בזיכרון המחשבון שלך. כדי לעשות זאת, חלקו את האחוז ב-100 והכנסו אותו למחשבון שלכם. לדוגמה, אם אתה מחשב 20%, תחלק 20 ב-100 ותזין 0.2 לזיכרון המחשבון שלך. לאחר מכן, הזן את המספר שבו אתה מנסה למצוא את האחוז שלו, זה מכונה לפעמים כמספר הבסיס או סכום שלם.

לחשב אחוזים במחשבון יכול להיראות כמו משימה מאיימת. אבל, עם ההדרכה הנכונה, זה יכול להיות קל ופשוט. בין אם אתם מנסים להבין ציון בבית הספר או צריכים לקבוע את החיסכון שלכם בעת ביצוע רכישה, לדעת כיצד לחשב אחוזים היא חיונית.

error: