אודותנו

דלקולטור מחשבונים שימושיים אונליין

בעבר אתר דלקולטור היה מחשבון דלק, כיום אתר דלקולטור מכיל מחשבונים שימושיים שונים כמו מחשבון שעות עבודה, מחשבון הוצאות, ניהול הוצאות והכנסות, סופר מילים, טיימר אונליין, חישוב אחוזים, המרת פאונד לקילו, אינץ לסנטימטר ועוד כלי עזר אונליין זמינים בתפריט ראש האתר.

תמיד תהיתם מהי עלות הנסיעה ברכב שלכם?
כמה עולה לכם להגיע ברכב לעבודה והאם עדיף להשתמש בתחבורה ציבורית?
מהו מחיר הדלק בו צריך להתחלק, כאשר יורדים עם החבר'יה לאילת?

כל אחד מאיתנו שואל את עצמו מידי פעם שאלות הקשורות לעלות הדלק ולחסכון בדלק.

חישוב-צריכת-דלק

לאור עליות המחירים החדות המתרחשות לאחרונה בארצנו, החלטנו להעניק לכם את מחשבון הדלק. המחשבון יעזור לכם לחשב את עלות הנסיעה שלכם. כל שעליך לעשות הוא להכניס את מס׳ הק״מ בין המוצא ליעד, את דגם הרכב שלך וללחוץ חשב צריכת דלק. כך, תוכל לראות את עלות הדלק לנסיעה, מרחק הנסיעה, זמן נסיעה משוער והוראות הגעה. כל זאת, בלחיצה אחת!

בנוסף, תוכל לקרוא טיפים ומאמרים רבים באתר אשר יעזרו לך לחסוך בצריכת הדלק שלך.

האתר הוקם לאור יוקר המחייה ולאור מחירי הדלק הנסוקים כמעט מידי חודש. מטרת האתר היא לספק לכם את הכלים והידע לחסכון בדלק וצריכת דלק נכונה. וכמובן, כל השירותים והמידע באתר ניתנים בחינם! מלבד מחשבון דלק תמצאו עוד מחשבונים לביצוע חישובי אחוזים, ריבית דריבית ועוד. נווטו בתפריט ראש האתר לעוד מחשבוני עזר אונליין.

תוצאות החישוב באתר הינם שיערוך בלבד. אין לראות בהם תוצאה מדוייקת. כל המשתמש בנתוני החישוב, עושה זאת על דעתו ואחריותו בלבד

error: